Pensioenraad

Voorzitter

mr. E.H. (Els) Swaab
M.J.G. (Marika) Huurman-Groenestein, secretaris

ActiZ, organisatie van zorgondernemers

Leden (4)
drs. M. (Marleen) Lenselink (afgetreden per 1 juli 2016)
drs. G.H.M. (Godfried) Verkerk
ing. C.P.J. (Cees) Verouden MHA
drs. J.D. (Dick) Voortman

ANBO

Leden (3)
W.P. (Wim) Hölzel
C.M. (Rina) Kleine
J.C.P. (Sjef) Marcelis

Belangenvereniging Pensioengerechtigden PFZW

Leden (1)
drs. J.C. (Joop) Caljouw RA (afgetreden per 1 mei 2016)
C.A.M. (Cees) Michielse (per 1 mei 2016)
Plaatsvervangend lid
J. (Jaap) van der Spek

CNV Zorg en Welzijn

Leden (2)
P.J.W. (Paul) Leurs
R.M. (Ronald) de Rijke
Plaatsvervangend lid
R. (Rian) Varkevisser

FBZ, Federatie van Beroepsorganisaties in de Zorg en daaraan gerelateerd onderwijs en onderzoek

Leden (2)
mr. B. (Brigitte) Sprokholt (afgetreden per 3 september 2016)
mr. A.F.J.M. (Alexander) Crijns
J.W. (Jan Willem) le Fèbre (per 3 september 2016)
Plaatsvervangend lid
R. (Rob) Koster (tot 22 juni 2016)
J.H.M. (José) Klerks (per 22 juni 2016)

FNV Zorg en Welzijn

Leden (14)
T. (Thom) Bijenhof (per 1 september 2016)
E. (Eunice) Bronswijk
J. (Jan) van Geffen (overleden op 4 februari 2016)
J.J. (Jan) Gelderloos
A.H.C. (Charlotte) Jongmans-Hallewas (per 1 september 2016)
drs. N.E. (Neeltje) de Leur (afgetreden per 1 april 2016)
S. (Sjaak) Lodiers (afgetreden per 1 september 2016)
J.W.H. (Jan Willem) Nieland
R. (Rob) Okkerman
E. (Ellen) te Paske-Lievestro MSc
N.A. (Nils) van Teijlingen
drs. E.M.F. (Els) Verhulsdonck (afgetreden per 22 september 2016)
T.G. (Ton) de Winter
J.A. (John) Wolbers
Plaatsvervangend lid:
K.F. (Koen) Tillema
Vertegenwoordigers pensioengerechtigden:
H.J. (Huub) Esten
E.H. (Lies) Kramer
Plaatsvervangend lid:
C.P.G. (Cees) Tilanus (overleden op 28 juni 2016)

GGZ Nederland, Vereniging Geestelijke Gezondheidszorg Nederland

Leden (2)
drs. H. (Henk) Meppelink
drs. M.M.A. (Ria) Visser

NU'91, beroepsorganisatie van de verpleging en verzorging

Leden (2)
W.A.M. (Pim) Aerts
R.P. (Ruud) Belt (afgetreden per 8 juli 2016)
J.W. (Conny) van Velden MSc (per 8 juli 2016)
Plaatsvervangend lid:
J.W. (Conny) van Velden MSc (tot 8 juli 2016)
R.P. (Ruud) Belt (per 8 juli 2016)

NVZ, vereniging van ziekenhuizen

Leden (2)
drs. P. (Peter) Littooij RA (per 8 juli 2016)
drs. M.J.P. (Meindert) Schmidt (afgetreden per 8 juli 2016)
mr. Th.H. (Henriette) Walma van der Molen

Sociaal Werk Nederland

Leden (2)
G.J. (Gerrit Jan) Hoogeland
G.M. (Gerard) Faas

VGN, Vereniging Gehandicaptenzorg Nederland

Leden (2)
mr.drs. J.A.P.M. (Anton) Maas
M. (Muriël) van Rijn (per 1 februari 2016)